Проінвестую будь-який бізнес середнього класу в Києві. Бізнес може будь-який, що працює так і на стадії організації.
Позика онлайн
Скуп Золото в Києві
Купимо Ваше золото. Краща ціна ніж в будь якому ломбарді!Для власних потреб виробництва на постійній основі здійснюю купівлю золота та інших дорогоцінних металів. Ми купимо…
Можу надати кошти під нотаріальну заставу авто, золото, під 20% щомісячно. Кого зацікавило, телефонуйте.
5167803103658808, на харчі
Очень срочно нужны денежные средства, через пол года .Возвращаю 70 тысяч гривен!!!
Згідна на любий%
Зараз дуже хворий, на роботу не вихожу, лікарства дорогі, не вистачає 2.700 На 30 днів
Терміново потрібні кошти щоб розрахуватись з тими мікрозаймами і внести себе у чорний список щоб більше не видавали. Сума 125000 НА 3 Роки під ваш…
візьму в борг 500000 гривень На розвиток бізнесу.
Візьму позику у сумі 15000 грн терміном на 3-4 місяці, під розумні відсотки! Терміново
Потрібні гроші терміново 200000 на закриття мікрозаймів, під процент , під розписку . Працюю офіційно ФОП Лев
Шукаю кредитора під розписку потрібна сума 60 000 грн на термін 1-2 роки під розумні % працюю неофіційно віддам все вчасно
Потрібно позика 100000грн під % можна навіть нотаріально завірити! терміново
Терміново потрібні гроші від 150.000 Під розиску або через нотаріуса На 2роки Дякую)
Візьму в борг 90000 грн. Під розписку на 2 роки. Планую повернути швидше.
Хто може дати в кредит від 100000 грн,за розумний %
Потрібно гроші терміново під заставу автомобіля
Як отримати позику від приватної особи? Поради експертів
Приватна позика - кредит, який одна фізична особа надає іншій. Процес передачі коштів обов'язково супроводжується підписанням договору та розпискою. Грошові відносини між фізичними особами повинні здійснюватися письмово у тому випадку, якщо їхній еквівалент дорівнює понад 500 гривень. Договір є доказом умов, згідно з якими надаються гроші та фактично доказом угоди. Розписка, у свою чергу, засвідчує факт передачі та отримання грошей фізичною особою.
Процес отримання кредиту полягає у наступних діях:
1. Проходять переговори із позикодавцем. Під час них обумовлюються умови укладання угоди, додаткові терміни та відповідальність.
2. Підготовка пакета документів. Частина кредитних організацій можуть вимагати
• Оригінал та ксерокопію паспорта;
• Довідка з банку про доходи;
• У деяких випадках кредитні кошти можна отримати лише за паспортом.
3. Якщо позичальника влаштовують усі пункти, у документі отримання грошей, договір підписується обома сторонами. Після цього папір засвідчується Нотаріусом.
4. Передача позичальнику необхідної суми грошей. Позичальник, своєю чергою, пише розписку, де вказує, у який термін він зобов'язується повернути гроші.
Плюсом такої позики є його швидкість. Сума договору може бути будь-якою, а людина, яка дає в борг, не цікавитиметься, з якими цілями позичальник бере позику. Мінус подібного способу – у високій відсотковій ставці, яку зазвичай призначає кредитор
Де можуть виникнути проблеми?
Для правильного укладання договору рекомендуємо вказати у ньому:
1. Персональну інформацію позичальника та позикодавця;
2. Точну суму кредиту;
3. Відсоткову ставку;
4. Варіант передачі коштів;
5. Строки отримання грошей;
6. Штрафні санкції у вигляді прострочення.
Зверніть увагу: під час укладання договору позики, ризик піддається і позикодавець, і позичальник. Неправильно оформлений договір або відсутність розписки ведуть до втрати коштів позикодавцем. Позичальник може не тільки залишитися без грошей, але і отримати борг на велику суму.
Розглянемо приклад невказівки відсоткової ставки. Якщо ставка не була прописана окремо, то відсоток дорівнюватиме ставці рефінансування. Це вигідніше позичальнику, ніж позикодавцю.
Якщо у договорі не вказано терміни кредитування та дата повернення суми, то у виграші залишиться позикодавець - він зможе вимагати свої гроші наступного дня після підписання договору, і позичальник повинен буде виконати його вимогу протягом 30 днів.
Як правильно вибирати позичальника?
Приватні кредитори зможуть уникнути фінансових втрат, якщо оцінять позичальника за такими критеріями:
1. Ідентифікаційна інформація (паспортні дані – ПІБ, дата народження). Радимо уточнити місце фактичного проживання.
2. Фінансові відомості (у позичальника уточнюється інформація про суму його доходу, а також варто перевірити, чи є позичальник у чорному списку).
3. Соціальний статус - інформація допоможе скласти найповніший портрет позичальника: його сімейний стан, де працює і яку посаду обіймає. Перелік питань великий і чим охочіше відповідає на них потенційний позичальник, тим більша ймовірність того, що йому можна довіряти.
4. Контактні дані. Значення має не тільки мобільний телефон потенційного позичальника, а й контакти його родичів та місця роботи.
Зверніть увагу: вимоги передоплати нерідко є шахрайством. Якщо надходить прохання внести оплату вперед, а кредит ще не надійшов, то краще припинити із позикодавцем будь-які контакти.