Натисніть «Enter», щоб перейти до вмісту

Позика онлайн

Вибране

Проінвестую бізнес в Києві

Проінвестую будь-який бізнес середнього класу в Києві. Бізнес може будь-який, що працює так і на стадії організації.

Вибране

Скуп Золото в Києві

Купимо Ваше золото. Краща ціна ніж в будь якому ломбарді!Для власних потреб виробництва на постійній основі здійснюю купівлю золота та інших дорогоцінних металів. Ми купимо…

На ліки

Зараз дуже хворий, на роботу не вихожу, лікарства дорогі, не вистачає 2.700 На 30 днів

Візьму позику у інвестора

Терміново потрібні кошти щоб розрахуватись з тими мікрозаймами і внести себе у чорний список щоб більше не видавали. Сума 125000 НА 3 Роки під ваш…

Кредит

візьму в борг 500000 гривень На розвиток бізнесу.

Потрібна позика

Візьму позику у сумі 15000 грн терміном на 3-4 місяці, під розумні відсотки! Терміново

Потрібні гроші терміново

Потрібні гроші терміново 200000 на закриття мікрозаймів, під процент , під розписку . Працюю офіційно ФОП Лев

Візьму позику

Потрібно позика 100000грн під % можна навіть нотаріально завірити! терміново

Кредит

Хто може дати в кредит від 100000 грн,за розумний %

Як отримати позику від приватної особи? Поради експертів

Приватна позика - кредит, який одна фізична особа надає іншій. Процес передачі коштів обов'язково супроводжується підписанням договору та розпискою. Грошові відносини між фізичними особами повинні здійснюватися письмово у тому випадку, якщо їхній еквівалент дорівнює понад 500 гривень. Договір є доказом умов, згідно з якими надаються гроші та фактично доказом угоди. Розписка, у свою чергу, засвідчує факт передачі та отримання грошей фізичною особою.

Процес отримання кредиту полягає у наступних діях:

1. Проходять переговори із позикодавцем. Під час них обумовлюються умови укладання угоди, додаткові терміни та відповідальність.

2. Підготовка пакета документів. Частина кредитних організацій можуть вимагати

• Оригінал та ксерокопію паспорта;

• Довідка з банку про доходи;

• У деяких випадках кредитні кошти можна отримати лише за паспортом.

3. Якщо позичальника влаштовують усі пункти, у документі отримання грошей, договір підписується обома сторонами. Після цього папір засвідчується Нотаріусом.

4. Передача позичальнику необхідної суми грошей. Позичальник, своєю чергою, пише розписку, де вказує, у який термін він зобов'язується повернути гроші.

Плюсом такої позики є його швидкість. Сума договору може бути будь-якою, а людина, яка дає в борг, не цікавитиметься, з якими цілями позичальник бере позику. Мінус подібного способу – у високій відсотковій ставці, яку зазвичай призначає кредитор

Де можуть виникнути проблеми?

Для правильного укладання договору рекомендуємо вказати у ньому:

1. Персональну інформацію позичальника та позикодавця;

2. Точну суму кредиту;

3. Відсоткову ставку;

4. Варіант передачі коштів;

5. Строки отримання грошей;

6. Штрафні санкції у вигляді прострочення.

Зверніть увагу: під час укладання договору позики, ризик піддається і позикодавець, і позичальник. Неправильно оформлений договір або відсутність розписки ведуть до втрати коштів позикодавцем. Позичальник може не тільки залишитися без грошей, але і отримати борг на велику суму.

Розглянемо приклад невказівки відсоткової ставки. Якщо ставка не була прописана окремо, то відсоток дорівнюватиме ставці рефінансування. Це вигідніше позичальнику, ніж позикодавцю.

Якщо у договорі не вказано терміни кредитування та дата повернення суми, то у виграші залишиться позикодавець - він зможе вимагати свої гроші наступного дня після підписання договору, і позичальник повинен буде виконати його вимогу протягом 30 днів.

Як правильно вибирати позичальника?

Приватні кредитори зможуть уникнути фінансових втрат, якщо оцінять позичальника за такими критеріями:

1. Ідентифікаційна інформація (паспортні дані – ПІБ, дата народження). Радимо уточнити місце фактичного проживання.

2. Фінансові відомості (у позичальника уточнюється інформація про суму його доходу, а також варто перевірити, чи є позичальник у чорному списку).

3. Соціальний статус - інформація допоможе скласти найповніший портрет позичальника: його сімейний стан, де працює і яку посаду обіймає. Перелік питань великий і чим охочіше відповідає на них потенційний позичальник, тим більша ймовірність того, що йому можна довіряти.

4. Контактні дані. Значення має не тільки мобільний телефон потенційного позичальника, а й контакти його родичів та місця роботи.

Зверніть увагу: вимоги передоплати нерідко є шахрайством. Якщо надходить прохання внести оплату вперед, а кредит ще не надійшов, то краще припинити із позикодавцем будь-які контакти.

Всі права захищено © 2023 lvov.unicred.co.ua