Karadağda Şirket Kurmak

Şimdi Karadağ'da şirket kurarak oturum ve çalışma izni alabilirsiniz.
Neden Biz?

Karadağ'da Yasal ve Eksiksiz Şirket Kurulumu

Ailenizle birlikte refah içinde bir yaşam sürmek ve işlerinizi büyüterek dünyaya açılmak istiyorsanız, Karadağ bunun için en ideal ülkedir. GARA Consult olarak Karadağ'da şirke kurmak, Karadağ'dan Oturum ve Çalışma İzni alma konularında size eksiksiz bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
Karadağ'da Şirket Kurmak
Refah dolu bir hayat

Karadağ'da Şirket Kurmanın Avantajları

GARA Consult, Karadağ’da Avrupa’da ve dünyanın geri kalanında iş yapıp varlık oluşturabileceğiniz bir şirket kurmanıza yardımcı olacak. Kurulduktan sonra %100 yasal ve resmi şirketiniz ile tüm dünyada iş yapabileceksiniz.

Karadağ da şirket kurduğunuzda yaşama zorunluluğu yok, fatura kesme zorunluluğu yok, aktif bir dükkan açma zorunluluğu yok. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu aylık sigorta ve muhasebe ödemeleriniz.
Karadağ’da kurduğunuz şirket ile aldığınız oturma izninden sadece siz değil, eşiniz ve 18 yaşından küçük çocuklarınız faydalanarak oturum izni alabilecekler.
Karadağ’da kurduğunuz şirketin en az %51 hissedarıysanız ve aynı zamanda kendinizi şirket müdür olarak atarsanız Karadağ’da yaşamak zorunda değilsiniz. Karadağ hükümeti yatırımcılara Karadağ’da yaşamadan şirketini işletme hakkı sunmaktadır.

Karadağ’da ev veya ofis  satın alarak geçici oturma izni alabilirsiniz. Her sene 500€ ücret ödeyerek oturum izninizi yenileyebilirsiniz. Evinizi satmadığınız sürece oturma izniniz her sene yenilenebilir. Eğer evinizi satarsanız oturma izniniz artık geçerli olmaz. Karadağ’da ev alım/satım vergisi %3’tür.

Podgorica Karadağ
Neden Montenegro?

Yepyeni Bir Yaşam ve Fırsatlar Sizi Bekliyor

Tüm Avrupa’da hiç zaman kaybetmeden ve en uygun fiyatla çalışma ve oturum izni Karadağ’da! Karadağda’da evraklarınızı teslim etmenizden sonra 5-7 iş günü içerisinde şirket kurulumu yaparak çalışma ve oturum izni işlerinizi sizin için tamamlıyoruz. Üstelik hayatınızda çok büyük öneme sahip bu değişikliğin her aşamasında size destek olmaya devam ediyoruz.

Gerekli Belgeler

  • İlkokul, Ortaokul veya Lise Diploması
  • Tercümeli ve Noter Onaylı Pasaport Fotokopisi
  • Apostilli Sabıka Kaydı
Hemen Bize Yazın!

Hayatınızın Tamamen Değişmesine HAZIR MISINIZ?

108
Şirket Kurulumu
136
Oturum Kartı
98
Kiralama (Araç+Ev)
324
Cevaplanan Talep
Merak Ettikleriniz

Karadağ ( Montenegro )

× Hemen Soru Sor !