Skip links

Üniversite onaylı kariyer sertifikaları

Doğru ve başarılı kariyer iyi bir eğitim ile başlar!

gelisim akademi slide 1

Üniversite onaylı kariyer sertifikaları

gelisim akademi slide 1

Doğru ve başarılı kariyer iyi bir eğitim ile başlar!

Uzman eğitmenlerden öğren

Alanında uzman profesyonellerden oluşan eğitmen kadromuz, deneyimlerini paylaşmak için sizi bekliyor. Hemen tanışın.
Egitmen Sehnaz Aydi
★4.7
Şehnaz Aydın
Eğitmen
iSMET YURUK
★4.9
İsmet Yürük
Eğitmen
Sevilcan Koc
★4.8
Sevilcan Koç
Eğitmen

Popüler Kategoriler

Bu eğitimler ve çok daha fazlasına Gelişim Akademi web sitesi üzerinden ulaşım sağlamanız mümkün. Sizler de web sitemiz içerisinde bulunan eğitim kategorilerinden popüler eğitimler seçeneğine tıklayarak aktif olarak verilen ve en çok tercih edilen eğitimlerimizi görüntüleyebilirsiniz. Çeşitli alanlarda gelişmek istiyorsanız zaman kaybetmeden popüler eğitimleri satın alabilirsiniz!

Popüler Eğitimler

Gelişim akademi olarak sizlere yüzlerce eğitim içeriğini bir platformda sunmaktayız. Pek çok alanda uzmanlaşmanızı sağlayacak profesyonel içeriklerimiz ile sizlerin gelişim sürecine destek olmaktayız. Bu noktada bazı popüler eğitimlerimiz de bulunmaktadır. Pek çok kişi popüler eğitimleri tercih ederek birbirinden farklı mesleklerin sahibi olabilmektedir. Popüler eğitimlere örnek olarak aşağıdaki eğitimleri gösterebiliriz:

5
5/5
Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi
799 ₺
5
5/5
799 ₺
5
5/5
2.499 ₺
5
5/5
1.099 ₺
5
5/5
2.499 ₺
5
5/5
1.499 ₺
5
5/5
2.749 ₺
5
5/5
1.199 ₺

Blog Yazıları

Kişisel gelişim, iş hayatı, mülakat teknikleri ve online eğitim hakkında içerikler hazırlıyoruz. İster iş hayatına yeni adım atıyor olun, ister deneyimli bir profesyonel; ücretsiz eğitim fırsatları ve faydalı ipuçları için blogumuza göz atın.

Online Eğitim & Online Sertifika Gelişim Akademiden Alınır

Uzaktan eğitim sisteminin sunduğu en etkili online eğitim ve online sertifika programlarından yararlanma fırsatını kaçırmayın. Sertifikalı eğitim programları sayesinde hem kariyer gelişiminizde hem de kişisel gelişiminizde hedeflediğiniz basamaklara ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

 Aynı zamanda verdiğimiz eğitim sonucunda başarıyla hak kazandığınız sertifika, özgeçmişinize büyük oranda katkı sağlayacaktır. Ayrıca bu sertifikalar, kariyer basamaklarını hızla tırmanmanıza yardımcı olur. Böylece iş başvurularında dikkat çeken bir izlenim yaratırsınız. Gelişim Akademi’nin alanında uzman ekibi, sizlere kaliteli içerikler sunarak hazırladığı eğitimler ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte online eğitim kurumları artış göstermektedir. Bu nedenle günümüzde online sertifikalı eğitimlere aynı oranda ihtiyaç duyulmaktadır. Birçok öğrenci ya da kariyer hedefi bulunan birçok çalışan için bu eğitimler bir seçenek haline gelmiştir. Bu sebeple zamandan tasarruf sağlayan bu eğitim programları tercih edilmektedir.

Gelişim Akademi, gelişen ve değişen sektörü yakından takip ederek hedeflerinize en etkili yollardan ulaşmanıza yardımcı olur. Yalnızca üniversite diploması yetmez diyorsanız, Gelişim Akademi’nin sizler için hazırladığı eğitim içeriklerinin profesyonel sunumlarıyla tanışın.

Meslek eğitiminizde bilginize bilgi katmak ve yeni bakış açıları kazanmak adına online eğitim platformu arayışında iseniz, Gelişim Akademi mesleki eğitimde sertifikalı online eğitim hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman eğitim programlarına katılabilirsiniz. Mesleki eğitim sertifikaları sayesinde katılımcılarımızın kariyerlerinde nitelik sahibi olmasını garanti ediyoruz.

Sertifikalı Eğitim Programlarımız

Sertifikalı eğitim programları sayesinde, eğitim aldığınız alanda iş bulma fırsatlarınızda artacaktır. Aynı zamanda eğitim sonunda alınan sertifikalar e – devlet platformunda da görünür hale gelecektir. Böylelikle hayatınız boyunca sahip olduğunuz sertifikalar sayesinde birçok özel kurum ve sektörde çalışabilirsiniz. İşe alım süreçlerinde tercih edilebilir olmak isteyen her aday için kişisel yetkinlikler büyük önem arz eder. En iyi online sertifika programları aşağıdaki gibidir:

 • Excel Eğitimi
 • Adobe Photoshop Eğitimi
 • E – Ticaret Eğitimi
 • Pilates Eğitmenliği Sertifikası
 • Diksiyon ve Etkili Konuşma
 • Duygu Odaklı Terapi Eğitimi
 • Hızlı Okuma Eğitimi
 • İletişim Eğitimi
 • Aile ve Yaşam Koçluğu
 • Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu
 • Almanca A1 – A2 Eğitimi 

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

Gün geçtikçe gelişen ve büyüyen dijital sektör ağında yer alan online eğitim programları oldukça revaçtadır. Genel olarak kişilerin kendisini geliştirmelerine olanak tanıyan programlar, kariyer odaklı hizmet vermektedirler. Bu sayede birçok kişi kariyer hedefinde ilk sıralarda yer almak için sertifikalı eğitimleri tercih etmektedir.

Gelişim Akademi’nin sektörü takip eden, güncel müfredatı ile kaliteli ve güvenilir uzaktan eğitim online olarak hizmet verilmektedir. Üniversiteler tarafından onaylanan sertifikalarımız ile ihtiyaç duyduğunuz eğitime uzman eğitmenlerimiz sayesinde alabileceksiniz. Böylece sektörlerdeki rekabet dünyasına 1 – 0 önde başlama garantiniz olacak.

Kaliteli ve güvenilir eğitim içeriklerimizin yanı sıra özel olarak sunduğumuz hizmetlerde bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse videolu olarak hazırladığımız eğitimlerimizde çözünürlük maksimum düzeydedir. Online eğitim aşamasında anlatım yapılırken, konular ufak detayına kadar işlenir. Aklınızda hiçbir şekilde soru işareti bırakmamak önceliğimizdir. Bu sayede katılımcılarımız eğitim sonundaki sertifika sınavını başarılı bir şekilde tamamlarlar.

Gelişim Akademi, bünyesinde bulunan her biri alanında uzman kadrosuyla birlikte başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Nitekim sağlam bir altyapı ile ilerlediğimiz bu yolda güçlü ekip ruhumuzu, hizmetlerimize ve eğitimlerimize de yansıtmayı amaç edindik. Başarımızın en temel taşlarından biri olan değerlerimiz sayesinde birçok kişinin hayatını olumlu yönde etkilemek hedeflerimiz arasındadır.

Karşılıklı güven çerçevesi içerisinde hizmetlerimizi sunarken eğitim alan katılımcılarımıza, hizmetimizden en ufak detayına kadar verim alacaklarını garanti ediyoruz. Bu bağlamda hizmet yorumları ve geri dönüşlerinize her zaman önem veriyoruz. İstek ve ihtiyaçlara yönelik olarak çözüm odaklı bir eğitim programını benimsiyoruz. Bu açıdan size en çok fayda sağlayacak yolu izliyoruz. Ayrıca gelişen dijital dünya içerisinde en güncel konuları işleyerek yenilikçi bakış açımızı sizlere sunuyoruz.

 

Gelişim Akademi ekibi olarak tüm eğitmenler ile birlikte her zaman gelişmeyi ve daha ileri bir versiyonumuzla büyümeyi hedefliyoruz. Üretmek ve çalışmak, gelişmenin ilk adımıdır. Ufak adımlarla başladığımız başarı basamaklarında artık hızla büyüyen güçlü bir aileyiz. Sizde hikâyemizdeki başarıya ortak olmak isterseniz, uzman eğitmenlerimizin online eğitim içeriklerine göz atabilirsiniz.

Gelişim Akademi’nin uzman kadrosu her alanda yanınızda! İş arama süreçlerinizde aldığınız eğitimlerden sonra özel hayata adım attığınız zamandan itibaren alacağınız eğitimlerde de başarılı içeriklerimiz ile size en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Eğitim sonrasında alacağınız sertifikalar ile kariyerinizde kısa zamanda adınızdan söz ettireceksiniz. Uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan eğitimleri bitirdiğinizde, özgeçmişinize yeni yetkinlikler ekleme fırsatını yakalayacaksınız. Üstelik almaya hak kazandığınız sertifikalar ile kurumsal firmalar için aranan özelliklere de sahip olacaksınız.

Güncel müfredata uygun şekilde profesyonel olarak hazırlanan online eğitim sayesinde hem zamandan tasarruf edecek, hem de hızlı öğrenme metotlarıyla akılda kalıcı bir eğitim deneyimi yaşayacaksınız. Sizde bizimle birlikte kariyer hedeflerine ulaşan diğer birçok öğrencimiz gibi büyük başarılara imza atmak istiyorsanız, nitelikli ekibimizle tanışmak için zaman kaybetmeyin! Hızla gelişen ve büyüyen sektörler için aranılan kişi siz olabilirsiniz. Unutmayın, demir tavında dövülür...

Web sitemizin tüm online sertifikalı eğitim programlarına Online Sertifika bölümünden ulaşabilirsiniz. Telefon numarası, ödeme bilgileri, ad ve soyadı ile üyelik işlemleri gerçekleştirilir. Daha sonrasında almak istediğiniz eğitim programını seçerek eğitimi satın almış oluyorsunuz. Satın alma işlemi bittikten sonra ise artık o eğitime sahip olursunuz. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli nokta eğitimin günü ve saatidir. Belirtilen sürede eğitimi tamamlayıp sınavı geçtiğiniz takdirde sertifika almaya hak kazanırsınız.

Aldığınız eğitimden kazandığınız sertifikayı mutlaka özgeçmişinize eklemeyi unutmayın. Kurumsal şirketler için üniversite dışında sahip olduğunuz eğitimler ve aldığınız sertifikalar önemlidir. Dikkat çekmek ve diğer adayların bir adım önüne geçmek için ilgilendiğiniz sektörde daha fazla eğitim ve sertifika alabilirsiniz. Güçlü bir özgeçmiş, güçlü bir ilk izlenim yaratır. Sahip olduğunuz sertifika eğitim alanınız için ne kadar çaba harcadığınızın bir kanıtı olacaktır. Gelişim Akademi’nin uzman kadrosu size uzmanlık almak istediğiniz konuda kaliteli eğitim online içerikleriyle en iyi hizmeti vermek için buradadır.

Ayrıca kim sevdiği işi yapmak istemez ki! Yıllar boyunca bir işte çalışıp tecrübe kazanmak elbette ki sağlam bir yol gibi görünebilir ama artık dijital çağda her şey çok daha hızlı ilerliyor. Rakiplerinizin önünüze geçmesine, bayrağı elinizden almasına izin vermeyin. Online eğitim sertifikalarını var olan yeteneklerinizi geliştirebilmek için bir adım olarak da kullanabilirsiniz.

Günümüzde internet ortamında araştırma yapılırken karşımıza birçok farklı platform çıkmaktadır. Dijital kanalların sunduğu bilgi havuzu sınırsızdır. Fakat bu bilgi karmaşası içinde aradığımız kilit noktalarını nasıl bulacağız? Üniversite eğitimleri ya da iş eğitimleri dışında kişilerin kendini geliştirmekten doğan birtakım ihtiyaçları olabiliyor. Bu doğrultuda karşımıza ücretsiz online eğitimler çıkıyor. Örneğin kısa bir sosyal medya araştırması sayesinde online eğitim veren firmaları araştırabilirsiniz. Böylece kişiler eğitim içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Aradığınız eğitimi direkt olarak uzman eğitmenlerden aldığınız takdirde eğitim sonunda sınava girerek sertifika alma şansınız vardır. Gelişim Akademi, size bu fırsatı sunar. Kalite standartlarında ve yüksek performanslarda sunduğumuz eğitimler sayesinde sertifika sınavlarında başarı oranınızın artmasını hedefliyoruz.

Online Eğitim Sürecindeki Parametreler

Online olarak verilen eğitimin aşamalarına devam etmek ve gelişiminizi izlemek için birtakım parametrelere dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda bu ölçütler eğitimden aldığınız verimle ve kişisel gelişiminizle de doğru orantılıdır.

 • Eğitimden geçme ya da eğitimden kalma oranları; eğitim sırasında yapılan testler ve kısa sınavlardaki başarıyı temsil eder.
 • Eğitimin tamamlanma oranı; eğitimin kaç katılımcı tarafından bitirildiği anlamına gelir.
 • Eğitimin memnuniyet yüzdesi; katılımcıların verilen eğitime karşı memnuniyetleri ve ihtiyaçlarını karşılama durumunu ifade eder.
 • Eğitimi bırakma oranı; en önemli parametredir. Katılımcıların yüzde kaçının eğitimi bıraktığını temsil eder. Bu analizler sunum, konu içeriği ve sunum materyalleri ile ilgili olmaktadır.
 • Eğitim sonrası verimlilik; şirketler için çalışan performansına yönelik gelişimin değerlendirildiği önemli bir parametredir.

Son olarak gelişen teknoloji ile artık her türlü eğitime ulaşmak mümkündür. Sizde kendinizi geliştirmek için istediğiniz bir alanda online eğitim alarak yeni beceriler elde edebilirsiniz

Online Egitim Sertifika
Online Sertifika sitemiz size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanmaktadır.