Що подарувати людині, яка любить активний відпочинок?

Що подарувати людині, яка любить активний відпочинок?


У кожного з нас є багато друзів з різноманітними захопленнями, в тому числі і ті, хто полюбляє екстремальні види спорту і активний відпочинок. І якщо ви шукаєте подарунок саме такій людині, то сертифікати від bodo - це саме те, що вам потрібно! Адже там ви знайдете багато різних івентів та розваг для активних та спортивних людей, а про деякі з таких варіантів дозвілля ми розкажемо вам далі.

Картинг

Багато хто хоча б раз чув про такий варіант відпочинку, ну а відправитися на картинг може як досвідчений водій, так і той, хто жодного разу не сідав за кермо. Ну а якщо ваш друг справжній любитель усього активного і швидкого, то він з задоволенням проведе час, змагаючись з іншими учасниками заїзду у тому, хто швидше перетне фінішну пряму і покаже найкращий час.

Політ в аеротрубі

Ваш приятель зможе відчути нарешті, що означає бути справжнім скай драйвером і якими є справжні відчуття польоту. Спочатку вашого друга навчать, як правильно триматися на сильних потоках вітру, ну а потім він сам спробую це на практиці і, ми впевнені, отримає від цього масу задоволення!

Стрибки на батуті

Досить цікавий і незвичайний варіант для проведення часу, так що ваш друг точно прийде у захват від подібної перспективи. Для початку він зможе навчитися тримати баланс, правильно приземлятися і йому покажуть нескладні і нетравматичні трюки. Так що він точно проведе час весело і, можливо, знайде для себе нове цікаве захоплення!

Майстер-клас скелелазіння

Ще один сертифікат, який точно прийде до смаку усім любителям активного спорту та відпочинку. В залежності від його рівня фізичної підготовки, для вашого знайомого підберуть відповідний маршрут, ну а якщо він новачок у цій справі, то спочатку на нього буде чекати докладний інструктаж, ну а потім вже і сам процес скелелазіння. 

Мотодрайв на ендуро

Якщо ваш друг не може і дня прожити без швидкості та ніколи не сидить на місці, то такий сертифікат йому точно сподобається! Для початку досвідчений інструктор підбере для нього мотоцикл і спеціальне екіпірування, ну а потім навчить основним навичкам водіння. Після цього у вашого приятеля буде можливість проїхатися лісовою дорогою з перешкодами, що точно підніме рівень адреналіну у його крові і запам'ятається йому надовго!

Ви знайдете ще багато різних варіантів активного відпочинку від bodo, так що навіть якщо наші варіанти вам не підійдуть, ваш друг все одно не залишься без подарунка!